אטרקציות בסביבה

ממש מעברו השני של הכביש, נמצא חוף בית ינאי הקסום.

חוף ים שקט ובתולי, המאפשר לרוחצים בו חופש מוחלט לעשות מגוון של פעילויות ואטרקציות.

 

חוף בית ינאי הוא מבין חופי הרחצה העיקריים בעמק חפר אשר באזור השרון, כשבמקום גם קיים אתר רחצה מוסדר, אשר בסביבתו כמה וכמה פינות עניין למטיילים.

 

חוף בית ינאי פתוח 24 שעות ביממה, יש בו חניה ממוחשבת אם תחליטו להגיע בכל זאת באוטו מהמלון ולא רגלית.

 

בחוף אפשרות להקים קמפינג, כשהתשלום לפי רכב. 

 

מקום: חוף בית ינאי

זמן הליכה ממלון אדוה: 13 דקות 

פארק הדב הלבן הוקם ע"י חבורה של ארבעה צעירים שהגיעו עם חזון משותף ואהבה גדולה. הפארק הוא פארק אתגרי המשלב בין מתקנים הנמצאים בגובה כמו קיר טיפוס, אומגות, פארק חבלים, נדנדות ומגלשת אקסטרים לבין פעילות בחצר הפארק כמו פינות קרקס, משחקים חכמים ובעונה גם משחקי מים . במקום יש גם פינת ג'ימבורי לקטנטנים ובית קפה מפנק, ככה שכל אחד מבני המשפחה ימצא את מקומו. פארק דב הלבן יעניק לכם שעות של בילוי והנאה. 

 

מקום: צבי הנחל 21 – פארק תעשיה עמק חפר 

זמן נסיעה ממלון אדוה: 13 דקות 

חוות הקקטוס הנה אחת מחוות הסוסים הותיקות בארץ. החווה מציאה טיולים קצרים של שעה לאורך החוף ובשמורת הטבע תל גדור וטיולים ארוכים עד שש שעות של רכיבה, לרוכבים מנוסים,לאורך החופים, בדיונות ובשמורות הטבע באזור. בנוסף, לזוגות הרומנטיים שבניכם תוכלו להזמין רכיבה רומנטית הכוללת פיקניק על שפת הים ובקבוק יין. ביקור בחווה עצמה הוא חוויה נהדרת לכל המשפחה, תוכלו ליהנות מפינות ישיבה בצל ולפגוש את חיות החווה,טווסים,ברווים תרנגולים ועיזים. הרכיבה על הסוסים היא מגיל שמונה אך הקטנטנים יוכלו להתנסות ברכיבה על סוסי פוני. 

 

מקום: מכמורת

סגנון: חוות סוסים

זמן נסיעה ממלון אדוה: 7 דקות

טלפון לברורים והזמנות: 050-6999000

 

כאשר חושבים על גינת ירק עולה לנו תמונה של גינה קטנה וחביבה עם כמה ירקות , במושב בית יצחק המילה גינת ירק מקבלת מימד שונה. הגינה האורגנית משתרעת על שטח של 15 דונם של ירקות ופירות אורגנים. בביקור בגינה האורגנית תוכלו להראות לילדכם כיצד צומחים הפירות והירקות שמגיעים אליהם לצלחת, הם יוכלו ליהנות מהחוויה של "לקטוף ולאכול", להריח ופשוט להתחבר ליצירת האדמה. בגינה האורגנית  שמים דגש על אהבה וכבוד לטבע הם משתמשים בשיטות גידול המשמרת את הסביבה אשר לא פוגעת בנוף ובטבע. בחווה תוכלו לקנות ירקות אורגניים, תוצרת החווה וזרעים לשתילה  כמו: פלפלים, עגבניות, מלפפונים, אבטיח ,מלון, שומר, תפוח אדמה, גזר ועוד ובנוסף תוכלו לקבל ייעוץ בהקמת גינה אורגנית ביתית.

 

מקום: בית יצחק

סגנון: קטיף עצמי

זמן נסיעה ממלון אדוה: 12 דקות

טלפון לברורים והזמנות: 052-4485528

רפת שביל החלב זה כבר מזמן לא רק רפת, הרפת משתרעת על שטח של 20 דונם שבהם תוכלו למצוא מלבד פרות ועגלים גם חוות פרפרים, מטע פקאנים המיועד לפיקניקים, פינות זולה ופינת שתייה חמה. הביקור ברפת שביל החלב עונה על כל הצרכים שלכם ושל הילדים. בחווה עצמה תיהנו מסיור והסברים על הרפת, על הפרות ועל גידולן והילדים יוכלו ללטף ולהאכיל את העגלות מבקבוק. בנוסף המקום מציע פינת משחקים בניחוח של פעם ופינת יצירה מיוחדת.  

 

מקום: כפר ויתקין

סגנון: רפת אקולוגית

זמן נסיעה ממלון אדוה: 7 דקות

טלפון לברורים והזמנות: 050-5655738

אין ספק שיש קסם רב בצעצועי העץ של פעם. בסוס ועגלה מנסים לשמר את הקסם ולהכניס לו מימד אישי. הקסם מתחיל ברגע שמגיעים למקום, סוס עץ ענק אשר בעלי המקום טוענים שזהו סוס העץ הגדול בעולם יקבל את פניכם בכניסה. בסוס ועגלה תוכלו אתם יחד עם הילדים או בזוגות לבנות צעצועי עץ כמו סוס נדנדה, ליצנים, פיות ועד לדרגשים, נדנדות וספסלים והכול בהנחיה צמודה ובאווירה קסומה. לאחר סיור בנגריה כל ילד מקבל את ערכת הבנייה ומתחיל לבנות לעצמו את הצעצוע, תהליך הבנייה המשותף מפתח את הקשר בין ההורים לילדים וגורם לילדים תחושת השגיות וקשר לצעצוע אותו בנו. 

 

מקום: קדימה

סגנון: בית מלאכה לצעצועי עץ וחנות

זמן נסיעה ממלון אדוה: 19 דקות

טלפון לברורים והזמנות: 054-4717286