לפרטים נוספים
השאירו פרטים או התקשרו 09-8998716
אנא מלאו את טופס -

מלון בסביבת נתניה

נתניה היא עיר המארחת תיירים רבים מכל רחבי העולם, אך גם נופשים מהארץ שבאים ליהנות ולחוות את הארץ בצורה קצת אחרת. אצלנו במלון אדוה הסמוך לנתניה, תוכלו ליהנות בזמן נסיעה קצר מכל הטוב שיש לעיר להציע

בתי מלון בנתניה - לא רק לתיירים

 

בתי מלון באזור נתניה לא  נועדו רק לתיירים. גם אנשים עסקים המגיעים לאזור למספר ימים בגלל פגישות מרובות באזור המרכז מחפשים פעמים רבות בתי מלון בנתניה או בתי מלון בסביבת נתניה. גם כאן הקירבה למרכז מצד אחד אך המרחק המסוים מצד שני מאפשרים להגיע לפגישות בקלות אך גם להתנתק מעט מן ההמולה של גוש דן לאחר סיום הפגישות. מלון בוטיק בשרון אדוה, בית מלון באזור נתניה, הממוקם ממש במרכז הקניות אם הדרך, הוא מלון בוטיק קטן וחדש המספק למחפשים בית מלון בסמוך לנתניה מיקום מרכזי ונהדר עם שקט וקירבה לכפר לסיום יום הפגישות כמו שצריך. 

 

 

כשאוכל, שקט ופינוק נפגשים

מלון בוטיק אדוה הוא מלון חדש בשרון שנפרד מהאריזות ממש בשנה האחרונה. זהו בית מלון בסביבת נתניה המעוצב בעיצוב יפהפה, עם צבעים עדינים של קרם, אפור ולבן - צבעים נפלאים לסיים איתם יום של טיולים ופגישות. המלון מעניק לכם את כל התנאים לחופשה רגועה ומהנה או ימי פגישות שבסוף כל יום תגיעו אל השקט שלכם, ממש כמו בבית.

 

החדר מעוצב באופן יוקרתי אך פשוט: בטוב טעם עם נגיעות של וינטג' באלמנטים שונים בחדר. זהו בית מלון קטנטן לעומת בתי מלון בסמוך לנתניה שתבדקו - 6 חדרים להשכרה בשרון הכוללים גם סוויטות, אך אתם בתור אורחי המלון המחפשים שקט ורוגע בסוף היום בוודאי לא זקוקים ליותר. במלון תיהנו מאוכל טוב ומגוון, טיפולי ספא כשתבקשו ואווירה של מלון בוטיק אמיתי.

 

להתנתק מהעולם ולהתחבר בכל רגע

 

במלון בוטיק אדווה עומדות לפניכם שתי אפשרויות. במלון עצמו תקבלו אווירה רגועה ותחושה שאתם לבד בעולם, אך בכל עת שתרצו תוכלו לרדת מספר קומות אל קניון אם הדרך אל שפע החנויות והמסעדות שבו. שינוי אווירה מתבצע כאן  בקלות רבה. מה צריך יותר מזה?

 

קיראו עוד על כל האטרקציות בשרון בסביבת המלון